ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła kontynuuje program nauki jazdy na łyżwach "Chodź na łyżwy"
10.09.2019r. 14:53

Rusza druga edycja ogólnopolskiego programu "Chodź na Łyżwy", którego partnerem jest PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE. Organizatorem Programu jest Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, a jego dofinansowanie zapewnia Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Wspierany przez PGE Energia Ciepła program skierowany jest do dzieci i młodzieży dla których organizowane są bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach. Druga edycja programu "Chodź na łyżwy" obejmie w sumie 25 klubów i ponad 40 grup zajęciowych w 15 miastach w Polsce a weźmie w niej udział blisko 500 dzieci.

- Cieszy nas, że zainicjowany w ubiegłym roku projekt "Chodź na łyżwy" rozwija się i zwiększa zasięg. Zimowa dyscyplina, jaką jest łyżwiarstwo figurowe, koresponduje z podstawową działalnością PGE Energia Ciepła, jaką jest produkcja i dystrybucja ciepła dla kilkunastu największych, polskich miast. Chcemy podnosić jakość życia obywateli nie tylko poprzez naszą działalność biznesową ale poprzez angażowanie się w przedsięwzięcia popularyzujące zdrowy tryb życia i zachęcające całe rodziny do aktywnego wypoczynku i nauki jazdy na łyżwach. Dzięki programowi "Chodź na łyżwy" uczestniczymy w życiu regionów, w jakich działamy - powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes PGE Energia Ciepła.Nowością drugiej edycji programu jest angażowanie w aktywność sportową na lodowisku nie tylko najmłodszych adeptów łyżwiarstwa, ale także osoby dorosłe. W trakcie rodzinnych pikników łyżwiarskich takich jak ten, który odbył się 2 września br. w Krakowie na lodowisku Cracovii im. Adama "Rocha" Kowalskiego, a które odbędą się też w kolejnych miastach, na lodowisku swoich sił pod okiem licencjonowanych szkoleniowców PZŁF mogą spróbować również rodzice. Do nich skierowane będą także warsztaty zdrowego żywienia - bardzo ważnego elementu towarzyszącego sportowej aktywności.

- Początek roku szkolnego to idealny czas na rozpoczęcie przygody z dyscypliną, która w unikatowy sposób łączy walory sportowe i artystyczne. Bardzo cieszymy się, że drugą część programu "Chodź na łyżwy" otworzyliśmy w Krakowie. W tym roku na rodzinnych piknikach łyżwiarskich spotkamy się jeszcze w Warszawie, Katowicach, Lublinie i Wrocławiu, ale na zajęcia z jazdy na łyżwach najmłodsi mogą zapisywać się w sumie w 15 miastach w Polsce - informuje Jacek Tascher, prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

Łyżwiarstwo figurowe jest obecnie w absolutnej czołówce najpopularniejszych sportów oglądanych w trakcie zimowych igrzysk olimpijskich, zarówno na żywo, jak i przed telewizorami. Jest to także idealny sport rekreacyjny, który można uprawiać w każdym przedziale wiekowym i który nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Więcej o programie "Chodź na łyżwy" i lokalizacjach, w których się on odbywa, można znaleźć na stronie www.chodznalyzwy.pl
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE