ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiana radzie nadzorczej JSW
11.09.2019r. 10:54

Wykorzystując swoje uprawniania wynikające z zapisów statuty spółki Minister Energii powoła nową członkinię rady nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Spółka otrzymała oświadczenie Ministra Energii z dnia 10 września 2019 roku, zgodnie z którym Minister Energii, działając na podstawie statutu spółki powołał z dniem 10 września 2019 roku do składu rady nadzorczej Izabelę Jonek-Kowalską -poinformowała Jastrzębska Spółka Węglowa.

Dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. Politechniki Śląskiej jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach (kierunek finanse i inwestycje). Stopień doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu uzyskała na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, a stopień doktora habilitowanego w Akademii Górniczo-Hutniczej z zakresu nauk technicznych (górnictwo i geologia inżynierska, specjalność: ekonomika górnictwa). Obecnie jest zatrudniona na stanowisku profesora nadzwyczajnego na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, gdzie pełni także funkcję Dyrektora Instytutu Ekonomii i Informatyki oraz Prodziekana ds. Nauki.

Od kilkunastu lat zajmuje się ekonomiką górnictwa realizując projekty i ekspertyzy we współpracy między innymi z: Kopex OT Logistics, DB Schenker Poland, Tauron Wydobycie, Energa, Jastrzębską Spółką Węglową, Energokrak (obecnie EDF Paliwa), Polską Techniką Górniczą i byłą Kompanią Węglową oraz Katowickim Holdingiem Węglowym jak również Deloitte Polska i Pricewaterhouse Cooper Polska. Jest autorką ponad 250 prac z zakresu zarządzania i ekonomiki górnictwa wydanych w polskich i międzynarodowych czasopismach naukowych.
Przed tą zmianą RN JSW pracowała w składzie: Robert Kudelski (sekretarz), Konrad Balcerski, Paweł Bieszczad, Jolanta Górska, Tadeusz Kubiczek, Alojzy Nowak, Stanisław Prusek, Robert Tomanek praz Arkadiusz Wypych.

Miesiąc temu rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej JSW złożył Robert Małłek, który objął funkcję prezesem spółki zależnej JSW - JSW Koks.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE