ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ukraina chce dołączyć do europejskiego rynku energii do 2025 r.
13.09.2019r. 12:47

Rząd Ukrainy planuje, że do 2025 roku kraj dołączy do europejskiego rynku energii. Kijów chce przeanalizować estońskie doświadczenie energetyczne - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Jesteśmy zainteresowani estońskimi doświadczeniami i integracją z europejskim rynkiem energii. Nasze plany zakładają, że Ukraina połączy się z nim już w 2025 roku - powiedział premier Ukrainy Oleksiy Honcharuk podczas spotkania z prezydent Estonii Kersti Kaljulaid.

Ponadto Kijów jest zainteresowany głębszym poznaniem doświadczeń Estończyków jeśli chodzi o budowę ,,państwa w smartfonie" i wykorzystanie nowoczesnych technologii w zarządzaniu państwem, ponieważ Estonia była pierwszym krajem na świecie, który realizował koncepcję cyfrowego zarządzania.
Od 1 lipca na Ukrainie działa nowy model rynku energii elektrycznej, który uwzględnia zapisy trzeciego pakietu energetycznego Unii Europejskiej.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE