ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Nowa kampania wizerunkowa Orlen OIL
13.09.2019r. 15:47

Spółka z Grupy Kapitałowej Orlen rozpoczęła wraz z początkiem września kampanię wizerunkową z udziałem Roberta Kubicy, jedynego polskiego kierowcy w F1.

Jej celem jest wzrost świadomości marki Platinum, najwyższej jakości olejów silnikowych. W ramach komunikacji przygotowano dwa formaty spotu: 15- i 30- sekundowy. Uzupełnieniem kampanii reklamowej będzie dedykowana linia gadżetów z logo RK88 i Platinum dostępna dla klientów Orlen OIL.

Do naszych działań marketingowych i komunikacyjnych podchodzimy kompleksowo. Stąd wizerunek Roberta Kubicy, cieszącego się olbrzymią sympatią, wykorzystujemy także do promocji marek w ramach całej Grupy ORLEN. W ten sposób łączymy jego pozytywny wizerunek oraz wysoką rozpoznawalność z najwyższą jakością produktów wytwarzanych w ramach naszej Grupy - powiedział Jarosław Skorupa, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu w PKN Orlen.

Nad przygotowaniem kampanii pracowało Biuro Marketingu Orlen OIL, Obszar Marketingu PKN Orlen oraz dom mediowy Starcom. Spot zrealizowała agencja Red8 Advertising przy współpracy z domem produkcyjnym Propeller Film. Reżyserem spotu jest Marek Dawid.

Postać Roberta Kubicy nie została wybrana przypadkowo. W naszym spocie chcieliśmy podkreślić główne cechy olejów Platinum: ich wytrzymałość oraz niezawodność. Analogicznie zestawiliśmy je z cechami Roberta Kubicy: jego determinacją i wytrwałością w dążeniu do celu - wyjaśnia Klaudyna Bujak, Dyrektor Marketingu Orlen OIL.

Spot reklamowy z udziałem Roberta zobaczyć można w TVP oraz telewizji Polsat, a także na kanałach tematycznych tych stacji. Ponadto, pojawi się również w serwisach VOD (IPLA, TVP, ZPR, Interia). Kampania potrwa 3 tygodnie.

Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE