ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa oświetliła budowę awaryjnego rurociągu oczyszczalni "Czajka"
13.09.2019r. 16:47

We wtorek 27 sierpnia w Warszawie doszło do awarii oczyszczalni ścieków "Czajka". W jej wyniku ekskrementy trafiły wprost do Wisły. Od ponad dwóch tygodni trwa usuwanie skutków awarii. W usuwanie skutków katastrofy ekologicznej włączyła się również Grupa Energa. Jej pracownicy w iście ekspresowym tempie wykonali montaż oświetlenia awaryjnych rurociągów.

Pracownicy Energi otrzymali zadanie oświetlenia całego terenu, na którym położone zostały alternatywne rurociągi. W przedsięwzięcie zaangażowano inżynierów, którzy w niespełna tydzień zaprojektowali, uzyskali komplet decyzji i pozwoleń oraz wykonali system oświetleniowy. Tak błyskawiczny efekt osiągnięto dzięki pracy non stop. Na terenie objętym realizacją awaryjnego rurociągu postawionych zostało 25 lamp oświetleniowych, w tym dwa naświetlacze typu LED. Pozostałe oprawy zamontowano na lądowej części rurociągu. Dzięki Enerdze wszelkie prace na tymczasowym moście pontonowym możliwe są również po zmroku.

- Jesteśmy dumni, że mogliśmy w tym przedsięwzięciu wykorzystać wszelkie możliwości techniczne i inżynieryjne naszych spółek - powiedział Grzegorz Ksepko, kierujący Grupą Energa. - Nasi pracownicy dowiedli po raz kolejny, że potrafią działać natychmiastowo i skutecznie. Szczególnie cieszy nas fakt, iż mogliśmy zaangażować się w akcję niwelowania skutków katastrofy ekologicznej. Mamy przy tym świadomość, że było to bardzo ważne nie tylko dla Warszawy, lecz także dla mieszkańców całej Polski Północnej.

Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE