ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PiS deklaruje gotowość do dalszej ochrony odbiorców energii
16.09.2019r. 07:09

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało program wyborczy pod tytułem "Polski model państwa dobrobytu". Deklaruje w nim gotowość do dalszej ochrony konsumentów, którym rząd zamroził ceny energii w 2019 r. - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Przyjęliśmy postawę renegocjacji pakietu energetyczno-klimatycznego w kierunku zagwarantowania interesów polskiego przemysłu i konsumentów. Dla nas ważne jest dobro konsumentów energii elektrycznej, czyli ceny za prąd, dlatego je zamroziliśmy w 2019 roku - czytamy w programie.

- Wszelkie zmiany na rynku energii nie mogą zakłócać dostaw energii dla mieszkańców i gospodarki ani powodować radykalnego wzrostu cen. Będziemy stosować ochronę konsumentów energii elektrycznej: gospodarstw domowych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych - napisali autorzy programu.
Tymczasem prezes Urzędu Regulacji Energetyki Rafał Gawin zadeklarował, że w przyszłym roku powinno dojść do odmrożenia cen energii, czyli wycofania wsparcia w postaci rekompensat wzrostu tych cen wprowadzonych ustawą z 28 grudnia 2018 roku.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE