ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Po ataku na instalacje naftowe w Arabii Saudyjskiej rośnie cena węgla
18.09.2019r. 08:57

Agencja Montel donosi, że cena węgla wzrosła do dwumiesięcznego wyżu po tym, jak ropa podrożała po ataku na instalacje naftowe w Arabii Saudyjskiej - czytamy w BiznesAlert.pl.

Część kontraktów giełdowych sięgnęła wartości 70,25 dolarów za tonę. To poziom najwyższy od 24 lipca tego roku. Powodem ma być podwyżka cen ropy wskutek ataku dronów na rafinerie w Arabii Saudyjskiej o prawie 20 procent, wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ograniczający wykorzystanie odnogi Nord Stream w Niemczech o nazwie OPAL, problemy reaktorów EDF, a także decyzja rządu Holandii o zakończeniu wydobycia gazu ze złoża Groningen w 2022 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.
Montel , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE