ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

1,5 mln zł na wymianę źródeł ciepła w obiektach użyteczności publicznej w woj. pomorskim
18.09.2019r. 21:45

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego poinformował, że w środę podpisano umowę na dofinansowanie z funduszy unijnych wymiany źródeł ciepła w 24 budynkach użyteczności publicznej w ośmiu pomorskich jednostkach samorządu terytorialnego. Całkowita wartość to ok. 1,5 mln zł.

W ramach realizacji projektu nastąpi kompleksowa wymiana źródeł ciepła w budynkach użyteczności publicznej leżących w pomorskim powiecie bytowskim gmin: Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Tuchomie oraz w budynkach należących do powiatu Bytowskiego. W 24 budynkach zostaną wymienione na nowe 23 kotły na biomasę oraz 1 kocioł na paliwo gazowe.

W budynkach powinna się poprawić efektywność i sprawność systemów wytwarzania energii cieplnej, ograniczeniu też powinna ulec emisja zanieczyszczeń gazowych i pyłowych do atmosfery.
Przewidywany czas realizacji projektu to koniec 2020 r., a jego wartość całkowita to blisko 1,5 mln zł, z czego dofinansowanie unijne wynosi prawie 1,3 mln zł.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE