ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PKN Orlen szuka producenta chipsów pod marką własną tej spółki
19.09.2019r. 11:19

PKN Orlen ogłosił postępowanie zakupowe, dotyczące wyboru producenta chipsów pod marką własną Orlen, które byłyby sprzedawane na stacjach paliwowych tej spółki. Jak poinformował płocki koncern, oferty w tym postępowaniu można składać do 27 września.

"PKN Orlen chce nieustannie poprawiać swoją efektywność ekonomiczną oraz pozycję rynkową i obecnie rozpoczyna postępowanie zakupowe dotyczące wyboru producenta chipsów pod marką własną Orlen do odsprzedaży na stacjach paliw PKN Orlen" - podała spółka w ogłoszeniu.

Jak zapowiedział płocki koncern, planuje on "podpisanie umowy ramowej z oferentem wybranym w postępowaniu". Zaznaczył przy tym, iż "umowa tego typu obejmuje warunki zakupu i dostaw produktów".

W opublikowanej dokumentacji postępowania spółka wyjaśniła, iż chodzi o "wybór producenta chipsów na oleju słonecznikowym pod marką własną należącą do PKN Orlen". Z danych zawartych w ogłoszeniu płockiego koncernu wynika, że plany te dotyczą chipsów ziemniaczanych i paprykowych 40 i 140 g, które były sprzedawane na stacjach paliw jako "Chipsy O!".
Pod tą marką PKN Orlen posiada już w asortymencie produktów pozapaliwowych sieci swych placówek butelkowaną wodę źródlaną, gazowaną i niegazowaną, która weszła tam do sprzedaży w listopadzie 2017 r. Spółka zapowiedziała wtedy, że inne, nowe produkty jej własnej marki będą pojawiały się sukcesywnie.

PKN Orlen wyjaśniał wówczas, iż "koncepcja marki własnej O! powstała w związku z rozwojem nowego formatu sklepu O!Shop oraz w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb klienta".

Obecnie płocki koncern przypomniał w ogłoszeniu, dotyczącym wyboru producenta chipsów pod marką własną, że "prowadzi sprzedaż produktów w kategorii chipsów i słonych przekąsek na ponad 1200 własnych stacjach paliw".

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE