ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa z Seniorami
20.09.2019r. 11:10

Co warto wiedzieć, kiedy podpisujemy umowę ze sprzedawcą prądu? Na co zwrócić uwagę podpisując umowę w domu? Jak prawidłowo odczytywać rachunek za prąd, aby uniknąć nieporozumień? Rzecznik klienta Energi Obrotu rozmawiał na ten temat z seniorami podczas spotkania w ramach cyklu "Seniorze zadbaj o słoneczną jesień 2019".

Spotkanie dla osób w wieku 60+, podopiecznymi gdańskich placówek wsparcia, zostało zorganizowane na terenie Dziennego Domu Pomocy przy ul. Kisielewskiego 12 w Gdańsku Wrzeszczu. Atrakcji nie zabrakło - był występ muzyczny, wspólne tańce, smaczne przekąski, zdrowe soki i aromatyczna kawa, przygotowana przez profesjonalnego baristę. Ważną częścią programu była też część edukacyjna - z seniorami rozmawiali zaproszeni na spotkanie przedstawiciele Grupy Energa oraz funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

- Uczuliliśmy seniorów na to, aby zawsze sprawdzali, jaką firmę reprezentuje handlowiec, który puka do ich drzwi, poprosili o dokument tożsamości oraz pełnomocnictwo do zawierania umów - mówi Wioletta Kupisz, rzecznik klienta Energi Obrotu. - Zdarza się, że klienci, w tym przypadku osoby starsze, nie są świadomi zmiany sprzedawcy prądu ponieważ nie zdają sobie sprawy, co podpisują. Prośba handlowca, który najczęściej podaje się za "pana z elektrowni" o podpis na nowej umowie sprzedaży prądu, nie budzi u nich żadnych podejrzeń. Dlatego podczas spotkania apelowaliśmy o czujność.

Energa Obrót posiada model sprzedaży mobilnej door-to-door. Wszystko po to, aby poszerzyć możliwość korzystania z oferty spółki poza lokalem sprzedaży. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy osoba podająca się za pracownika Energi Obrotu faktycznie nim jest, może to zweryfikować, dzwoniąc na infolinię spółki pod nr 555 555 555. Każdy z mobilnych pracowników door-to-door posiada specjalny identyfikator, który pozwoli telefonicznym konsultantom zweryfikować jego tożsamość.

Każdy identyfikator przedstawiciela Energi Obrotu zawiera:
  • logo Energi;
  • zdjęcie przedstawiciela oraz jego imię i nazwisko;
  • serię i numer dowodu osobistego;
  • numer identyfikatora
Grupa Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE