ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Odznaczenia dla pracowników PGE Energia Ciepła podczas obchodów Dnia Energetyka
20.09.2019r. 17:23

Podczas Dnia Energetyka w PGE Energia Ciepła Minister Energii Krzysztof Tchórzewski wręczył odznaczenia najbardziej zasłużonym Pracownikom Spółki. Prezes zarządu PGE Energia Ciepła Wojciech Dąbrowski podkreślił znaczenie zaangażowania Pracowników dla procesu integracji
i powstania silnego podmiotu ciepłowniczego w GK PGE i na polskim rynku.

Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, wręczył Krzyże Zasługi i Medale za Długoletnią Służbę oraz Odznaki Honorowe "Za Zasługi dla Energetyki" kilkudziesięciu zasłużonym pracownikom PGE Energia Ciepła. Wśród odznaczonych znaleźli się m.in. pracownicy odpowiadający za strategiczne Piony PGE Energia Ciepła: Arkadiusz Koper, dyrektor Pionu Prawa i Nadzoru Korporacyjnego, Krzysztof Kuśmierowski, dyrektor Pionu Produkcji oraz Adam Lewandowski, dyrektor Pionu Wsparcia i Spraw Personalnych.

"Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Energetyki" to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Kwestie związane ze sprawami pracowniczymi, administracyjnymi i bezpieczeństwem to w każdej organizacji, a szczególnie w firmie energetycznej, niezwykle wrażliwy i wymagający szczególnej uwagi obszar. Uczestnicząc w projektach integracyjnych, zawsze podejmowałem działania, pomagające budować silny i efektywny podmiot w branży energetycznej. W PGE Energia Ciepła tworzymy organizację przyjazną pracownikom, stawiamy na dialog społeczny oraz priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo w pracy. Nasze standardy stały się wzorem dla innych przedsiębiorstw. Dziękuję za docenienie mojej wieloletniej służby na rzecz polskiej energetyki i wkładu w rozwój branżowych wzorców" - powiedział Adam Lewandowski, dyrektor Pionu Wsparcia i Spraw Personalnych PGE Energia Ciepła.

"To dla mnie ogromny zaszczyt móc odebrać z rąk Ministra Energii Pana Krzysztofa Tchórzewskiego państwową, resortową Odznakę Honorową "Za Zasługi dla Energetyki". Obszar prawny ma w każdym przedsiębiorstwie, a zwłaszcza energetycznym, bardzo istotne znaczenie. Jasne, konsekwentne regulacje wewnętrzne porządkują organizację, zwiększają sprawność podejmowania decyzji i sprzyjają lepszej, efektywniejszej kontroli zachodzących w niej procesów. Codzienne zaś podejmowanie decyzji i wyznaczanie kierunków co do stosowania prawa pozwala budować m.in. odpowiednie relacje wewnątrz firmy, jak i z jej kontrahentami, w tym wykonawcami, usługodawcami i co najważniejsze - końcowymi odbiorcami produkowanej przez nas energii. Zmiany, jakie przeprowadziliśmy w PGE Energia Ciepła w ostatnich kilkunastu miesiącach, w których ogromny udział miał zespół prawny, usystematyzowały organizację i poprawiły warunki pracy nam wszystkim. Idea, która nam przyświecała to silny, skonsolidowany, polski, niezależny i przyjazny obywatelom i pracownikom sektor energetyczny, czyli wartości, na których polska energetyka jest od czterech lat budowana. Dziękuję za docenienie tej pracy i naszych wysiłków" - powiedział Arkadiusz Koper, dyrektor Pionu Prawa, Nadzoru Korporacyjnego PGE Energia Ciepła.

Krzysztof Kuśmierowski, dyrektor Pionu Produkcji PGE Energia Ciepła powiedział: "Jestem niezmiernie dumny, odbierając Odznakę Honorową "Za Zasługi dla Energetyki". To dowód na to, że zmiany zachodzące w PGE Energia Ciepła także w obszarze produkcyjnym, idą w dobrym kierunku. Wiele już udało się osiągnąć, ale jeszcze więcej wyzwań przed nami. Dziękuję za docenienie mojej dotychczasowej pracy."

Wojciech Dąbrowski podsumował działania o charakterze porządkującym, optymalizującym, społecznym i wizerunkowym podjęte w PGE Energia Ciepła, kładąc szczególny akcent na zaangażowanie Pracowników w proces integracji oraz na zmiany, jakie zaszły w Spółce co pozwoliło na zbudowanie pozycji lidera branży ciepłowniczej oraz Linii Biznesowej Ciepłownictwo w GK PGE.

Za wkład w rozwój ciepłownictwa w Polsce Wojciech Dąbrowski, prezes Zarządu PGE Energia Ciepła otrzymał z rąk Ministra Energii Krzysztofa Tchorzewskiego Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

"Jestem zaszczycony tym wyróżnieniem, które traktuję jako wyraz uznania dla całej branży ciepłowniczej. Konsekwentnie budujemy firmę ciepłowniczą pierwszego wyboru, niezawodnego dostawcę ciepła sieciowego i energii elektrycznej. Stawiając na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo energetyczne klientów oraz dbałość o poprawę jakości środowiska naturalnego, staliśmy się inicjatorem zmian w sektorze i partnerem miast i regionów. Odznaczenie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę jest dla mnie motywacją do jeszcze większego zaangażowania w pracę na rzecz rozwoju polskiej energetyki" - powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes Zarządu PGE Energia Ciepła.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE