ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Konkurs dla ekologicznych
25.09.2019r. 16:03

Każdy klient indywidualny Taurona, który chce wytwarzać energię elektryczną ze słońca, może wygrać 15 tys. zł w konkursie "Dofinansowanie dla domu". Zgłoszenia przyjmowane są do końca września br. Oprócz nagrody głównej na uczestników konkursu czekają również 2 wygrane po 10 tys. zł, 7 dofinansowań w wysokości 5 tys. zł oraz 30 voucherów po 2 tys. zł.

Wygraną w konkursie można przeznaczyć nie tylko na montaż paneli fotowoltaicznych, ale również na zakup ekologicznego ogrzewania lub klimatyzacji. W ten sposób Tauron zachęca swoich klientów, by wybierali rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Inicjatywa wpisuje się w działania Taurona w kierunku Zielonego Zwrotu, których celem jest rozwój czystej energii oraz ograniczenie niskiej emisji spalin.

To już drugi tego typu konkurs zorganizowany przez Tauron w tym roku. W poprzedniej edycji w konkursie uczestniczyło ponad 15 tysięcy osób. Większość zadeklarowała przeznaczenie wygranej na zakup instalacji fotowoltaicznej. Tak też wykorzysta wygraną laureatka pierwszej edycji konkursu, pani Izabela z miejscowości Roczyny w województwie małopolskim. Postanowiła założyć instalację fotowoltaiczna o mocy 4,5 kW. Nagroda w wysokości 15.000 zł stanowi ponad połowę kosztów instalacji, ale - jak zaznaczyła laureatka - ważne jest nie tylko wsparcie finansowe. Liczy się również fakt, że instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu jej domu przyczyni się do ochrony środowiska.

Tak jak w poprzedniej edycji konkursu, tak i teraz, na uczestników czeka kreatywna zabawa słowna. Tym razem trzeba w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie "Promienie słońca czy płatki śniegu - co wprawia Cię w lepszy nastrój i dlaczego?". Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej tauron.pl/dofinansowanie, na której znajduje się również regulamin konkursu.

Oprócz wygranej laureaci konkursu otrzymają fachowe wsparcie przedstawicieli Taurona, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w październiku tego roku.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE