ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Po Prostu Energia oferuje gaz ziemny dla gospodarstw domowych
30.09.2019r. 06:12

Zgodnie z zatwierdzoną przez Urząd Regulacji Energetyki taryfą, firma Po Prostu Energia wprowadza do swojej oferty nowy produkt dla klientów indywidualnych - wysokometanowy gaz ziemny.

Dziś trudno jest sobie wyobrazić ekologiczne i wygodne ogrzewanie domów oraz mieszkań bez gazu ziemnego. Dlatego co roku zwiększa się liczba gospodarstw domowych, które go wykorzystują. Błękitne paliwo to rodzaj czystej energii, która jest łatwa w użyciu i zapewnia duży komfort.
Na zbliżający się sezon grzewczy Po Prostu Energia (spółka należąca do szwajcarskiej grupy energetycznej Alpiq), oferuje atrakcyjną ofertę sprzedaży gazu ziemnego do gospodarstw domowych w cenie już od 0,10 zł/kWh.Jak podkreśla Robert Skwarek - dyrektor handlowy Po Prostu Energia - naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do klientów, którzy chcą stawiać na proekologiczne rozwiązania i stabilizować koszty ogrzewania w swoim domu.
Po Prostu Energia

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE