ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Sportowe święto młodych piłkarzy
30.09.2019r. 13:35

Już po raz drugi młodzi piłkarze z południowej Polski zmierzą się w wielkim turnieju "Tauron Energetyczny Junior Cup". W październiku w Krakowie, Wrocławiu i Siemianowicach Śląskich blisko tysiąc zawodników w wieku od 8 do 10 lat walczyć będzie o medale oraz udział w losowaniu nagrody specjalnej. Wielki finał turnieju odbędzie się 14 listopada w Tauron Arenie Kraków.

- Organizujemy turnieje takie jak "Tauron Energetyczny Junior Cup", aby promować sport oraz zaszczepić u najmłodszych ducha zdrowego współzawodnictwa, ale przede wszystkim świetnie się bawić. Zeszłoroczna edycja była wielkim sukcesem, więc bardzo się cieszę, że drużyny znów się spotykają. - mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Tauron Polska Energia - Dajemy w ten sposób młodym piłkarzom z południa Polski okazję, aby wzajemnie się poznawać i sprawdzać swoje możliwości. Zawodnicy i ich rodziny to nasi klienci i członkowie lokalnych społeczności, których jesteśmy częścią. To z nimi chcemy współpracować. - dodaje prezes Grzegorczyk.

Eliminacje odbędą się: 8 października 2019 r. na Com-Com Zone Nowa Huta w Krakowie, 9 października w Hali Orbita we Wrocławiu i 10 października w Kompleksie Sportowym Michał w Siemianowicach Śląskich. Weźmie w nich udział 40 ośmioosobowych drużyn z Małopolski i po 30 z województwa śląskiego i dolnośląskiego. Każda z nich rozegra po cztery dziesięciominutowe mecze. Do Wielkiego Finału zakwalifikuje się po 8 drużyn z każdej części turnieju eliminacyjnego. Uczestnicy Wielkiego Finału wezmą udział w losowaniu nagrody głównej. To ogromne emocje dla młodych zawodników, ich rodziców i całej Grupy Tauron.

Tegoroczne rozgrywki są kontynuacją rozpoczętej w zeszłym roku inicjatywy "100 drużyn na 100 lecie niepodległości Polski". - Chcemy, aby coroczne spotkania młodych ludzi towarzyszyły obchodom Święta Niepodległości w naszej części kraju. - dodaje Grzegorczyk.

Turniej odbywa się w ramach programu "Tauron wspiera młodych sportowców". W 2019 jego zwycięzcami byli GLKS Rudawy (w kategorii: rocznik 2009), KS Zakopane (rocznik 2010), Zaborze Zabrze (rocznik 2011). Patronami turnieju są Minister Sportu i Turystyki, Minister Energii oraz wojewodowie województw Małopolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE