ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Za nami pierwsza edycja Akademia Planety Energii
03.10.2019r. 10:36

Wszyscy chcemy, żeby nasze dzieci były dobrze wykształcone i potrafiły swobodnie poruszać się w szybko rozwijającym się świecie. Same tego nie osiągną, potrzebują wsparcia dorosłych, czyli rodziców i nauczycieli.

Planeta Energii to ogólnopolski konkurs edukacyjny realizowany od 2010 roku przez Grupę Energa, który od wielu lat pomaga nauczycielom klas 1-3 szkół podstawowych przekazywać dzieciom wiedzę o energii, prądzie elektrycznym, bezpieczeństwie i ochronie środowiska. W tym roku, po raz pierwszy, postanowiliśmy spotkać się z samymi nauczycielami. W finale IX edycji konkursu edukacyjnego Planeta Energii wyłonione zostały 23 szkoły (3 nagrody główne, 10 wyróżnień i 10 nagród dodatkowych), których nauczyciele zostali zaproszeni do udziału w pierwszej edycji Akademii Planety Energii.

Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE