ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ukraina planuje powołanie pełnomocnika rządu do spraw infrastruktury strategicznej
09.10.2019r. 10:56

Ambasada Ukrainy w Polsce zapowiada, że rząd w Kijowie może powołać pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Jest propozycja powołania pełnomocnika rządu do spraw infrastruktury strategicznej, aby ten temat był w rękach jednego przedstawiciela rządu od początku do końca. Czasami z jednej albo z drugiej strony nie wystarczy wsparcia politycznego. Gdybyśmy połączyli je z obu stron, a jesteśmy po wyborach na Ukrainie i przed wyborami w Polsce, to nic by się nie zmieniło - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Igor Baranecki, radca Ambasady Ukrainy w Polsce podczas konferencji Nafta Gaz Chemia 2019.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE