ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ukrtransgaz zaprasza Polaków do wykorzystania magazynów gazu nad Dnieprem
09.10.2019r. 11:21

PGNiG korzysta już z magazynów gazu na Ukrainie. Podpisało umowę z Ukrtransgaz w tej sprawie - przypomina BiznesAlert.pl.

- Wasi klienci i dostawcy oraz nasi pracują już na takim samym systemie informatycznym, który jest w pełni cyfrowy. Każdy uczestnik rynku może zarejestrować się cyfrowo i działać w oparciu o unijne zasady - zadeklarowała Tetiana Fedorowa z Ukrtransgaz podczas konferencji Nafta Gaz Chemia 2019. Zadeklarowała, że wdrożenie rozdziału właścicielskiego w sektorze gazowym na Ukrainie może nastąpić do końca roku.
- Liczymy na to, że Rosja zaakceptuje unijne zasady, a my będziemy mogli działać z Unią jako jeden wspólny rynek - dodała. Jej zdaniem jest to perspektywa do dobrej współpracy z Polską. Przypomniała o możliwości składowania gazu w magazynach ukraińskich z ulgą podatkową. - To szansa na zwiększenie ilości partnerów europejskich korzystających z tej usługi. Dlatego ważna jest współpraca z Polską. Memorandum podpisane z Polską, USA i Ukrainą daje nam duże możliwości i liczymy na ich wykorzystanie - zakończyła cytowana przez BiznesAlert.pl Fedorowa.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE