ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W Arabii Saudyjskiej Putin będzie rozmawiał rówież o porozumieniu naftowym
14.10.2019r. 07:56

Prezydent Federacji Rosyjskiej odwiedzi Arabię Saudyjską. Będzie rozmawiał o bezpieczeństwie w Zatoce Perskiej oraz współpracy gospodarczej, w tym w ramach porozumienia naftowego - czytamy w BiznesAlert.pl.

Układ krajów grupy OPEC+ zakłada skoordynowaną redukcję wydobycia ropy o w sumie 1,2 mln baryłek dziennie. W grudniu ma dojść do rewizji jego założeń, a rozstrzygnięcie będzie zależało w dużym stopniu od stanowiska największych producentów - Arabii i Rosji. Ta pierwsza opowiada się za większymi cięciami mającymi podnieść cenę ropy. Druga jest namawiana przez sektor wydobywczy do porzucenia ograniczeń utrudniających sięganie po nowe złoża rosyjskie.
Podczas wizyty Putina w Rijadzie odbędzie się także inauguracyjne posiedzenie Połączonej Rady Ekonomicznej obu państw. Trwają spekulacje na temat możliwego udziału finansowego Rosjan w prywatyzacji Saudi Aramco odwleczonej w czasie z 2019 roku przez obniżkę wartości baryłki.
Kommiersant , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE