ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Raport Roczny GK PGNiG najlepszym raportem w Polsce
17.10.2019r. 11:50

Raport Roczny PGNiG otrzymał Pierwszą Nagrodą Główną w konkursie "The Best Annual Report" w kategorii "Przedsiębiorstwa" za 2018 rok. Grupa otrzymała również wyróżnienia za najlepszą wartość użytkową raportu dla akcjonariuszy i inwestorów oraz za najlepsze zastosowanie standardów MSSF/MSR. Nagrody przyznano już po raz czternasty.

- Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku. Awans z drugiego miejsca na pierwsze, w stosunku do ubiegłorocznej edycji konkursu, to potwierdzenie naszego nieustannego zaangażowania na rzecz transparentnej komunikacji z akcjonariuszami i inwestorami. Coraz więcej spółek dąży do udoskonalenia swojego systemu sprawozdawczości finansowej i konkurencja w tym zakresie rośnie z roku na rok. Cieszymy się, że wysiłek, jaki wkładamy w stworzenie profesjonalnego, rzetelnego raportu został doceniony - powiedział Michał Pietrzyk, Wiceprezes Zarządu PGNiG SA ds. Finansowych.

Na oceniany Raport Roczny składają się sprawozdanie finansowe sporządzone według MSSF/MSR, sprawozdanie Zarządu z działalności, raport online oraz raport marketingowy w wersji papierowej. Oprócz danych liczbowych, dotyczących Grupy PGNiG i wszystkich segmentów działalności biznesowej, Raport zawiera animacje prezentujące najważniejsze osiągnięcia oraz komentarze wideo. W materiale uwzględniono obszary biznesowy i finansowy, a także społeczny, środowiskowy i pracowniczy. Raport jest w pełni interaktywny i pozwala analizować dane na wiele różnych sposobów.

Celem konkursu ,,The Best Annual Report" jest wyłonienie raportów rocznych o modelowej konstrukcji i najwyższej użyteczności, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi, zaleceniami instytucji międzynarodowych oraz dobrymi praktykami.

Uroczysta gala finałowa ,,The Best Annual Report" odbyła się 16 października 2019 roku w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nagrodę w imieniu GK PGNiG odebrali:
• pierwszą nagrodę główną "The Best Annual Report" w kategorii "Przedsiębiorstwa" - Michał Pietrzyk, Wiceprezes Zarządu PGNiG ds. Finansowych;
• wyróżnienie za najlepsze zastosowanie MSSF/MSR - Violetta Jasińska-Jaśkowiak, Dyrektor Departamentu Rachunkowości, Główny Księgowy;
• wyróżnienie za najlepszy raport marketingowy - Aleksandra Sobieska-Moroz, Dyrektor Departamentu Ekonomicznego.

Raport Roczny 2018 dostępny jest poprzez stronę główną www.pgnig.pl oraz bezpośrednio pod adresem www.pgnig2018.pl www.pgnig2018.pl.
PGNiG

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE