ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE z nagrodami i wyróżnieniem w plebiscycie na najlepsze raporty roczne
17.10.2019r. 13:26

PGE otrzymała II nagrodę główną, wyróżnienie za sprawozdanie zarządu z działalności Grupy, nagrodę specjalną za raportowanie online oraz III nagrodę za raport zintegrowany, w czternastej edycji konkursu "The Best Annual Report" organizowanym przez Instytutu Rachunkowości i Podatków.

- Założenia naszej komunikacji z opinią publiczną oraz z rynkiem kapitałowym w dużej mierze koncentrują się na przedstawieniu tego, jak PGE zmienia się w duchu transformacji energetycznej. Jednocześnie, zależy nam na jak najwyższej wartości użytkowej naszej sprawozdawczości i raportowania - mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Podczas gali, która odbyła się 16 października 2019 r., przedstawiciele spółki czterokrotnie wychodzili po odbiór nagród i wyróżnień. Oprócz II nagrody głównej, spółka otrzymała nagrodę specjalną za raport online oraz III nagrodę za raport zintegrowany. Kapituła konkursu wyróżniając Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej PGE za 2018 rok szczególnie doceniła prezentację strategii Grupy Kapitałowej PGE oraz perspektyw rozwoju spółki.

- PGE od lat utrzymuje się w czołówce przedsiębiorstw o najwyższej jakości raportowania i komunikacji z rynkiem kapitałowym. Współpraca i budowanie długoterminowego zaufania rynków finansowych są kluczowe dla planów rozwoju Grupy PGE. Wyróżnienia przyznane w konkursie to dla nas znak, że idziemy w dobrą stronę - mówi Emil Wojtowicz, wiceprezes zarządu ds. finansowych PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Ideą konkursu jest stworzenie uznanych standardów sporządzania raportów rocznych, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi, zaleceniami instytucji międzynarodowych oraz dobrymi praktykami w tym zakresie. To również okazja do promowania firm przygotowujących najlepsze z punktu widzenia wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów skonsolidowane raporty roczne sporządzone według MSSF/MSR (rynek regulowany) oraz według MSSF/MSR lub PSR (rynek New Connect). W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele firm audytorskich, podmiotów rynku kapitałowego, reprezentanci inwestorów giełdowych, środowiska akademickiego oraz dziennikarze ekonomiczni.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE