ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosja kończy prace nad projektem strategii energetycznej do 2035 roku
21.10.2019r. 10:34

Rosyjskie ministerstwo energetyki zamierza w ciągu miesiąca przedstawić rządowi projekt strategii energetycznej do 2035 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Mamy cel, aby w tym roku przedstawić rządowi projekt strategii. Trwają konsultacje. W przyszłym tygodniu projekt zostanie przesłany do odpowiednich organów federalnych, tak aby w ciągu miesiąca mógł trafić na posiedzenie rządu - powiedział Aleksander Nowak, minister energetyki, podczas rozmowy z dziennikarzami.

Rząd wielokrotnie odkładał przyjęcie strategii energetycznej. Pierwotnie dokument został opracowany w 2015 roku. W kwietniu premier Dmitrij Miedwiediew wezwał do aktualizacji dokumentu z uwzględnieniem cyfryzacji sektora paliwowo-energetycznego.
Wcześniej przedstawiciele ministerstwa energetyki przekonywali, że przed 1 grudnia 2019 roku na obrady rządu trafi projekt strategii energetycznej do 2035 roku. Aleksander Gładkow, dyrektor departamentu wydobycia i przesyłu ropy oraz gazu, stwierdził, że dokument będzie uwzględniał zarówno optymistyczne, jak i pesymistyczne opcje rozwoju - czytamy w BiznesAlert.pl.
TASS , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE