ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE z tytułem Pracodawcy Godnego Zaufania w kategorii "wolontariat"
21.10.2019r. 14:10

PGE Polska Grupa Energetyczna została nagrodzona w IX edycji plebiscytu "Pracodawca Godny Zaufania" za wieloletni program wolontariatu pracowniczego.

Celem konkursu jest wyróżnienie firm i instytucji, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania - uwzględniając rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw.

W skład Kapituły Konkursu weszli przedstawiciele instytucji pozarządowych, think-tanków i uczelni, reprezentanci: Krajowej Izby Gospodarczej, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", Instytutu Staszica, Instytutu Biznesu, Instytutu Libertatis, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Stowarzyszenia Integracja i Współpraca czy Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Przyznanie PGE tytułu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii "wolontariat" to dla nas ważne wyróżnienie - podkreśla Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej - Wolontariat pracowniczy stał się wizytówką naszej firmy, a wolontariusze PGE to nasi najlepsi ambasadorzy. Wkładają oni dużo serca, aby w społecznościach lokalnych, których są częścią, wprowadzać trwałe pozytywne zmiany. Bardzo to doceniam i dziękuję.Program wolontariatu pracowniczego powstał w Grupie PGE 6 lat temu i dynamicznie się rozwija. Przez ten czas ponad 840 pracowników - wolontariuszy PGE zrealizowało 266 autorskich projektów w całej Polsce. Pracownicy PGE docierają do różnych środowisk: dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych, samotnych matek oraz najuboższych. W zeszłym roku program dotarł do prawie 43 000 beneficjentów.

Oprócz programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, pracownicy włączają się także w akcje proekologiczne. Jedną z nich są "Lasy pełne energii", którą PGE realizuje z Regionalnymi Dyrekcjami Lasów Państwowych. Pracownicy wraz z rodzinami, a także dzięki zaangażowaniu młodzieży szkolnej, harcerzy i lokalnych społeczności, przez ostatnie 19 lat posadzili blisko 600 tysięcy drzew w całej Polsce.

Tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania PGE Polska Grupa Energetyczna otrzymała po raz pierwszy. Tegoroczny plebiscyt odbywał się pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Miasta Stołecznego Warszawy.

PGE od dwóch lat jest także branżowym liderem społecznej odpowiedzialności według Rankingu Odpowiedzialnych Firm.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE