ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Klienci Taurona z szansą na 100 tys. zł
28.10.2019r. 11:21

Wielka loteria Tauron Sprzedaż skierowana jest do klientów z gospodarstw domowych. Może w niej wziąć udział każdy klient indywidualny, który korzysta z serwisu Mój Tauron lub w czasie trwania loterii założy swoje konto. Loteria trwa do 10 grudnia.

Oprócz nagrody głównej w wysokości 100 tys. zł do wygrania jest 100 nagród po 1 tys. zł. Dodatkowo, do każdej wygranej przyznawana jest kwota pieniężna, która zostanie przeznaczona na pokrycie podatku dochodowego. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.mojtauron.pl. Losowanie zwycięzców odbędzie się 17 grudnia.

Zgłoszenie udziału w loterii jest bardzo proste. Po zalogowaniu się na stronie www.mojtauron.pl trzeba kliknąć w baner reklamowy loterii, a potem wypełnić zamieszczony formularz. Prawidłowo zarejestrowany uczestnik otrzyma potwierdzenie zgłoszenia udziału w loterii poprzez wiadomość e-mail oraz SMS. Informacja będzie zawierała unikatowy kod cyfrowy, który weźmie udział w losowaniu nagród pieniężnych. Każdy użytkownik serwisu Mój Tauron może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

- Głównym celem loterii jest promocja serwisu Mój Tauron. Z tego nowoczesnego narzędzia obsługowego korzysta już ponad 1,2 mln użytkowników, bo jest to rozwiązanie przydatne, wygodne i sprawdzone. Teraz posiadanie serwisu Mój Tauron jest również szansą na wygranie 100 tys. zł. Zachęcam więc do założenia konta w serwisie i życzę szczęścia w loterii - podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu Tauron Sprzedaż.

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale kto nie ma jeszcze konta w Moim Tauronie, powinien się pospieszyć!

Mój Tauron to bezpłatne i komfortowe narzędzie, z którego można korzystać 24 godziny na dobę. Umożliwia sprawdzenie zużycia prądu i gazu, dokonywanie płatności czy przesyłanie stanu licznika. W serwisie Mój Tauron każdy klient znajdzie również ofertę dopasowaną do swoich potrzeb oraz bonusy, np. bilety do kina czy wejściówki na wydarzenia sportowe.

Kampania promująca loterię prowadzona jest już w radiu i Internecie. Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.mojtauron.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia br. do godz.10.00.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE