ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Gaz-System rozdaje granty na projekty ekologiczne
31.10.2019r. 15:28

Startuje jubileuszowa X edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii na projekty ekologiczne. Mogą brać w niej udział samorządy, placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe z terenu pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. Łączna pula dofinansowania wynosi 250 tys. zł.

Konkurs, który zainicjował Gaz-System, organizowany jest już po raz dziesiąty. Dotychczas dofinansowanie otrzymało łącznie ponad 160 projektów, realizowanych na terenie całej Polski. Dzięki nim zrealizowano wiele inwestycji służących edukacji przyrodniczej takich jak np. ścieżki edukacyjne, a także przeprowadzono szereg kampanii informacyjno - edukacyjnych kształtujących postawy poszanowania dla środowiska naturalnego.

- Przez 9 lat istnienia konkursu udało nam się zrealizować wiele proekologicznych inwestycji. Cieszymy się, że po raz 10 damy impuls do stworzenia rozwiązań angażujących lokalną społeczność w działania na rzecz ochrony środowiska. Budowanie świadomości i kształtowanie postaw ekologicznych szczególnie młodego pokolenia jest warunkiem przetrwania naszej planety. Gaz-System dokłada swoją cegiełkę do tego procesu - powiedziała Iwona Dominiak, rzecznik prasowy.

Kolejna edycja konkursu Fundusz Naturalnej Energii, pozwoli spółce Gaz-System na wsparcie nowych inicjatyw, które ukierunkowane będą na aktywizację lokalnych społeczności do działań na rzecz ochrony środowiska. - X jubileuszowa edycja uzyskała Patronat Honorowy Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Białymstoku, Rzeszowie, Szczecinie i Katowicach. To dla nas duże wyróżnienie - dodała Dominiak.

Na samorządy, placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe z każdego z pięciu województw, czeka blisko ćwierć miliona złotych dofinansowania na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej. Organizacje zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o wypełnienie wniosku o przyznanie dofinansowania dostępnego na stronie www.gazsystemdlanatury.pl oraz o przesłanie na adres Fundacji "Za górami, za lasami": UP 27 skrytka nr 109, 01-380 Warszawa, która jest partnerem społecznym konkursu.

Wnioski można składać do 17 grudnia 2019 roku. Gaz-System zachęca do bezpośredniego kontaktu z fundacją na adres mailowy: fundacjazagoramizalasami@gmail.com
Gaz-System

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE