ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

WIKTOR MINCER - WSPOMNIENIE

Wiktor Mincer - wspomnienie
07.11.2019r. 11:43

W dniu 5 listopada 2019 roku, po długiej chorobie, zmarł ś.p. Wiktor Mincer. Urodzony 23 września 1954 roku we Lwowie trafił z rodzicami do Polski kilka lat później.

W roku 1982 ukończył Politechnikę Białostocką uzyskując tytuł magistra inżyniera elektryka o specjalności przetwarzania i użytkowania energii elektrycznej. W okresie studiów zaangażowany w działalność licznych klubów studenckich. Po ukończeniu uczelni związany z energetyką przemysłową i zawodową przez całą swoją karierę zawodową. Pracę rozpoczął w 1982 roku w Hucie Warszawa, gdzie zdobywał kolejne stopnie awansu rozpoczynając od specjalisty, a kończąc na stanowisku Kierownika Utrzymania Ruchu. W 1996 roku rozpoczął pracę w informatycznej firmie Winuel SA, gdzie w krótkim czasie objął funkcję dyrektora warszawskiego oddziału tej spółki, w okresie jej dynamicznego rozwoju. Odpowiadał za współpracę z największymi przedsiębiorstwami przemysłowymi oraz energetycznymi w szczególnie złożonym okresie przekształceń w energetyce zawodowej i tworzenia rynku energii elektrycznej w Polsce. Należał do ścisłego kierowniczego grona osób wdrażających kluczowy dla działania rynku energii system zarządzania rynkiem w Polskich Sieciach Elektroenergetycznych. Doprowadził do realizacji niezliczonej ilości wdrożeń systemów pomiarowo-rozliczeniowych i hurtowego zarządzania obrotem energią u odbiorców, dystrybutorów i wytwórców energii. Organizator i uczestnik licznych konferencji branżowych. Po połączeniu Winuel SA z Sygnity SA, kontynuował pracę w Sygnity SA do swoich ostatnich chwil.

Pozostawił dwóch synów oraz żonę.

Pogrzeb ś.p. Wiktora Mincera odbędzie się w Warszawie, we wtorek 12 listopada 2019 roku o godzinie 10:00, w Parafii św. Marii Magdaleny, przy ulicy Wólczyńskiej 64 (01-908 Warszawa).

Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

KOMENTARZE ( 4 )


Autor: Kamil W. 07.11.2019r. 15:52
Spoczywaj w pokoju. Zapamiętam Cię jako bardzo życzliwego człowieka i wspominam nasze przygody kiedy wspólnie... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Grzegorz 07.11.2019r. 20:36
Pamiętam
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Kolega 07.11.2019r. 21:23
R.I.P.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Makgosia 21.01.2020r. 05:51
Spoczywaj w pokoju. Razem z Toba odszedl kawalek mojej mlodosci.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE