ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PKN Orlen: hot-dogi kupuje trzech na dziesięciu Polaków
14.11.2019r. 13:41

Hot-dogi kupuje trzech na dziesięciu Polaków, a czterech z dziesięciu kupujących wybiera je z oferty stacji paliw PKN Orlen - poinformował płocki koncern, powołując się na badania przeprowadzone przez Kantar.

"439 milionów sprzedanych hot-dogów #ORLEN; 850 kombinacji smakowych, w tym wersje wege. Numer 1 w badaniach preferencji klientów" - oznajmił w czwartek PKN Orlen na Twitterze. Koncern wyliczył m.in., przytaczając wyniki badań, które Kantar przeprowadził na jego zlecenie, że "3/10 Polaków kupuje hot-dogi; 4/10 kupujących wybiera hot-dogi ze stacji Orlen".

PKN Orlen podał przy tym, że wśród "Top 5 ulubionych hot-dogów Polaków" Orlen osiągnął wynik 40 proc., a na dalszych miejscach uplasowały się pozostałe kategorie: sieć sklepów spożywczych - 19 proc., niesieciowy bar szybkiej obsługi - 13 proc. oraz inna stacja paliw i market meblowy - po 5 proc.

Według danych, dotyczących konsumpcji hot--dogów wśród Polaków, które przedstawił koncern, większość - 56 proc. stanowią mężczyźni, natomiast najliczniejsza grupa wiekowa - 52 proc., to osoby w wieku 15-29 lat.
Jak podał PKN Orlen, badanie Kantar dla koncernu zostało przeprowadzone na reprezentatywnej próbie Polaków 15+.

Według PKN Orlen, w Polsce dysponuje on siecią 1779 stacji paliw, w tym ponad 1200 własnych.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE