ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Dystrybucja zaprasza na XII Targi Energetics w Lublinie
14.11.2019r. 14:35

PGE Dystrybucja S.A. zaprezentuje podczas zbliżających się lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS mobilny system do bezprzerwowego zasilania sieci dystrybucyjnej średniego napięcia SN.

Zestaw stacji mobilnej średniego napięcia oraz bocznika średniego napięcia umożliwia zasilenie odbiorców na poziomie średniego napięcia lub magistrali - bez zaniku napięcia dla odbiorców. Innowacyjność tego rozwiązania polega na zastosowaniu, zarówno w stacji transformatorowej jak i w boczniku, automatycznej synchronizacji napięć na poziomie średniego napięcia, co umożliwia bezprzerwowe zasilenie odbiorców. W połączeniu z technologią prac pod napięciem na średnim napięciu umożliwia załączenie całego układu, podłączenie do sieci jak i powrót do zasilania energii elektrycznej z sieci dystrybucyjnej na poziomie średniego napięcia bez konieczności wyłączania odbiorców.

W ramach tegorocznych Targów Energetics odbędzie się również Forum Dystrybutorów Energii. Podczas Forum zostaną poruszone takie tematy jak: regulacje Pakietu "Czysta energia dla wszystkich Europejczyków" a korzyści dla mieszkańców i lokalnych społeczności i nowa rola Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (elastyczność systemu elektroenergetycznego, wsparcie źródeł rozproszonych, bilansowania lokalnego i magazynowania energii, rozwój sieci inteligentnych, rola OSD w rozwoju infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych) a także niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce (niezawodność dostaw w oparciu o wskaźniki SAIDI/SAIFI, nadzwyczajne warunki atmosferyczne a wpływ na niezawodność dostaw energii, wytyczne PTPiREE w zakresie projektowania linii kablowych 110kV, współpraca systemu dystrybucyjnego ze źródłami OZE: wpływ rosnącej liczby mikroinstalacji na pracę sieci, wymagania dla mikroinstalacji).

Nowością tegorocznych Targów Energetics będzie Forum "Nowoczesna energetyka - szanse, bezpieczeństwo, perspektywy". Tematyka planowanych wystąpień dotyczyć będzie zagadnień związanych z funkcjonowaniem lokalnych i regionalnych rynków energii w różnych formach organizacyjnych. Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka związana z możliwością uzyskania wsparcia na inwestycje związane z energetyką w szczególności energią wytwarzaną ze źródeł odnawialnych oraz zagadnienia związane z procedurami przyłączenia nowych jednostek wytwórczych do elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej. Przedstawione zostaną również obecnie funkcjonujące programy priorytetowe, wspierające rozwój gospodarki niskoemisyjnej, realizowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych.

PGE Dystrybucja, partner XII Targów Energetycznych Energetics, które odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym, Targi Lublin S.A. w dniach 19-21 listopada 2019 roku, zaprasza na stoisko numer 25.
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE