ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Piotr Naimski pozostaje na stanowisku pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej
18.11.2019r. 11:24 18.11.2019r. 10:42

Biuro pełnomocnika potwierdza, że minister będzie kontynuował nadzór nad infrastrukturą strategiczną w energetyce w nowym rządzie - czytamy w BiznesAlert.pl.

Informację tę potwierdził w poniedziałek sam zainteresowany precyzując, że pozostanie pełnomocnikiem rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dalej będzie też nadzorował operatorów przesyłowych.

Jak powiedział dziennikarzom Naimski, w sprawie jego umocowania nic się nie zmienia i w nowym rządzie pozostanie na tym samym stanowisku.
Stanowisko to zostało utworzone w 2015 roku w celu przekazania jednemu ministrowi kompetencji w tym zakresie, które uwzględniają między innymi nadzór nad operatorami infrastruktury energetycznej (Polskie Sieci Elektroenergetyczne), gazowej (Gaz-System) oraz naftowej (PERN) - przypomina BiznesAlert.pl.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Xxx 18.11.2019r. 11:29
Pana Kasztelewicza powinniście zatrudnić najlepszego fachowca od górnictwa w Polsce!!!! On by wybrał złoza... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE