ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Laur dla firmy Termall Rozruch Moc Ekologia
18.11.2019r. 13:05

14 listopada br. raz dwudziesty trzeci, w ramach Konferencji Energetykon, zostały wręczone Laury Białego Tygrysa Polskiej Energetyki - Energia 2019. Nagroda dla energetyków przyznawana przez energetyków. W tym roku Laurem uhonorowano trzy osoby i jedną firmę. W kategorii osób Laury otrzymali: dr inż. Tomasz Wliczak, Wiceprezesa Zarządu PGNiG Termika, prof. dr hab. inż. Wojciech Bujalski, Zastępca Dyrektora ds. Naukowych Instytutu Techniki Cieplnej Politechnika Warszawska oraz Wojciech Nita, Dyrektor Generalny PGE Dystrybucja, Oddział Skarżysko-Kamienna.

Za wkład w rozwój polskiej energetyki, dywersyfikację działań i mocną pozycję w branży Laurem Białego Tygrysa Polskiego Energetyki - ENERGIA 2019 przez niezależną kapitułę wyróżniona została spółka Termall.

Statuetka od lat przyznawana jest przez środowisko energetyków tym, którzy w wyjątkowy sposób wspierają branżę, osiągając równocześnie znaczące efekty w zakresie ekologii i ochrony środowiska.

- To dla nas czysta radość, móc być uhonorowanym tą nagrodą. Od niemal 30 lat, odkąd jesteśmy na rynku, z podziwem przyglądamy się środowisku energetycznemu, ufając, że nasze unikalne doświadczenie i wyznawane wartości wprost przyczyniają się do podnoszenia jakości w branży, zarówno w obszarze czysto merytorycznym, jak i tym związanym z zarządzaniem. Nagroda napawa nas dumą i przypomina, że choć na laurach się nie spoczywa, czasem warto na moment oddać się celebracji zwycięskiej chwili - podkreślił Sergiusz Piskorski Prezes Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia.
APE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE