ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Gaz-System na VII Festiwalu Zawodów w Grodzisku Wielkopolskim
21.11.2019r. 13:01

Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim znowu gościł Festiwal Zawodów. Wśród przedstawiających uczniom swoją ofertę przyszłych pracodawców znalazł się również Gaz-System.

Coroczny Festiwal Zawodów organizowany jest z myślą o uczniach ostatnich klas szkół podstawowych i średnich. Tym pierwszym umożliwia poznanie systemu kształcenia w Zespole Szkół Technicznych i ułatwia wybór ścieżki kształcenia zawodowego. Natomiast wychowankom Technikum i Liceum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia pozwala zapoznać się z ofertą pracodawców oraz charakterystyką prezentowanych zawodów.

W części edukacyjnej Festiwalu uczniowie mogli na stoisku Gaz-Systemu obejrzeć modele stacji gazowej i sterownika PLC oraz poznać zasady pracy gazomierza turbinowego, panelu HMI i przelicznika MacBATII. Pracownicy spółki zachęcali uczniów do wyboru zawodu m.in. gazownika czy mechatronika.
Gaz-System stale współpracuje z 5 szkołami branżowymi w 4 miastach. Organizuje zajęcia edukacyjne, wycieczki na obiekty spółki i praktyki zawodowe. Najlepsi uczniowie klas patronackich mają szanse na nagrody specjalne fundowane przez Gaz-System.
Gaz-System

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE