ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Dystrybucja z podwójną nagrodą na Targach Energetics
21.11.2019r. 18:08

PGE Dystrybucja, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, została uhonorowana podczas lubelskich Targów Energetycznych Energetics. Spółka otrzymała nagrodę "Zasłużony dla Targów Lublin" oraz wyróżnienie w konkursie targowym na produkt roku. PGE Dystrybucja od lat jest głównym partnerem Targów Energetycznych Energetics.

Nagrodę "Zasłużony dla Targów Lublin" z rąk Roberta Głowackiego, prezesa zarządu Targów Lublin S.A. odebrał Wojciech Lutek, prezes zarządu PGE Dystrybucja oraz Jan Frania, wiceprezes zarządu.

Podczas Lubelskiej Gali Energetyki wręczone zostały również nagrody konkursu targowego "Produkt Roku Targów Energetycznych Energetics 2019". PGE Dystrybucja otrzymała wyróżnienie konkursowe za "Zestaw Stacji Mobilnej SN/nN z bocznikiem SN" autorstwa inżynierów z lubelskiego oddziału spółki. Zestaw przeznaczony jest do zasilania sieci średniego napięcia 15kV za pomocą agregatu prądotwórczego niskiego napięcia. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym zarówno w stacji przewoźnej jak i w boczniku jest automatyczna synchronizacja napięć na poziomie SN. Przy wykorzystaniu technologii PPN możliwe jest podłączenie układu do sieci oraz jego odłączenie i powrót do zasilania z sieci dystrybucyjnej bez przerw w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców. Cały proces wykorzystania zestawu nie powoduje zaniku napięcia u odbiorców.
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE