ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Nowe rozwiązanie w aplikacji Taurona
26.11.2019r. 15:18

Aplikacja mobilna "Mój Tauron" jest coraz popularniejsza wśród klientów Taurona, którzy stali się nie tylko jej użytkownikami, ale również współtwórcami. To właśnie na podstawie informacji zwrotnych od klientów dodajemy nowe użyteczne funkcje.

Najnowszą wprowadzoną zmianą jest możliwość przepisania licznika na nowego właściciela za pomocą Protokołu Zdawczo - Odbiorczego. Korzystając z aplikacji "Mój Tauron" można to zrobić zdalnie dzięki nowej funkcjonalności "Przepisz Licznik".

- Na bieżąco wsłuchujemy się w to co przekazują nam nasi Klienci i staramy się, aby każda nowa aktualizacja wnosiła coraz większą wartość. Przykładem takiego podejścia jest m.in. wprowadzenie funkcjonalności "Przepisz Licznik" - mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia.

Poza podstawowymi funkcjonalnościami aplikacji pozwalającymi na monitorowanie faktur i dokonywanie płatności, dużym zainteresowaniem klientów cieszy się możliwość samodzielnego podania stanu licznika. Klienci również chętnie korzystają z Fast Call, dzięki któremu mogą zamówić rozmowę z naszym konsultantem.Aplikacja "Mój Tauron" została bezpłatnie udostępniona klientom w grudniu 2018 roku. Po roku działania korzysta z niej już ponad 127 000 użytkowników.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE