ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG: zapewnimy ciągłość dostaw gazu dla klientów HEG
29.11.2019r. 16:03

PGNiG zapewni ciągłość dostaw gazu dla klientów Hermes Energy Group, która od 1 grudnia br. zaprzestanie dostarczania tego paliwa - poinformowała spółka w komunikacie.

PGNiG zapewniło, że będzie dostarczać paliwo gazowe do klientów Hermes Energy Group, która zapowiedziała zaprzestanie działalności z dniem 1 grudnia.

- Klienci, którzy pobierają paliwo gazowe z sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa lub sieci przesyłowej Gaz-Systemu i nie wybrali innego sprzedawcy rezerwowego, mają zagwarantowane zachowanie ciągłości dostaw gazu od PGNiG Obrót Detaliczny. Nie muszą oni podpisywać dodatkowych umów, ani wykonywać żadnych dodatkowych formalności, aby mieć zapewnione bezpieczne dostawy - czytamy w komunikacie PGNiG.
Jednocześnie PGNiG informuje, że odbiorcy gazu w gospodarstwach domowych rozliczani będą wg taryfy PGNiG Obrót Detaliczny zatwierdzonej przez Prezesa URE, zatem wg tych samych cen, co pozostali klienci indywidualni. Natomiast klienci biznesowi rozliczani będą wg cennika zatwierdzonego przez zarząd spółki. Odbiorcy ci mogą też skorzystać z tej samej oferty promocyjnej, co dotychczasowi klienci PGNiG.

PGNiG wyjaśnia jednocześnie, że zgodnie z przepisami Prawa energetycznego, o fakcie zawarcia umowy odbiorca zostanie poinformowany przez PGNiG Obrót Detaliczny w terminie 30 dni od dnia zawarcia w jego imieniu przez operatora sieci umowy rezerwowej (http://pgnig.pl/sprzedawca-rezerwowy-gazu) albo umowy sprzedaży z urzędu (http://pgnig.pl/sprzedawca-z-urzedu).
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: klient HEG 01.12.2019r. 16:07
Dobrze rozumiem, że w płynny sposób i bez żadnych dodatkowych kosztów/zwiększonych kosztów "sprzedaży... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 01-12-2019r. 16:50 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE