ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W Teheranie przedszkola, szkoły i uczelnie będą zamknięte z powodu smogu
29.11.2019r. 19:41

Władze Teheranu zdecydowały w piątek, że przedszkola, szkoły i uczelnie zostaną zamknięte ze względu na wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza. Zawieszone zostały wszelkie imprezy sportowe, a osobom starszym i dzieciom zalecono pozostanie w miarę możliwości w domach.

Zastępca gubernatora prowincji Teheran Mohammad Tagizade poinformował, że specjalna komisja podjęła decyzję o zamknięciu szkół po kilku dniach utrzymywania się w powietrzu gęstego smogu, który w sobotę ma być jeszcze bardziej dokuczliwy.

Problemy wynikające z zanieczyszczenia powietrza trapią Teheran od połowy listopada, a rano słońce jest prawie niewidoczne ze względu na gęsty smog. Liczącą 8,5 mln mieszkańców stolica Iranu jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast świata - pisze AP.
Szkoły i uczelnie w prowincji Teherean oraz w stolicy Iranu zamknięto już rok temu, na początku grudnia, kiedy to wprowadzono dodatkowo ograniczenia dotyczące poruszania się samochodami po mieście, wjazd ciężarówek został całkowicie zakazany, a w teherańskich szpitalach podwoiła się liczba przypadków wylewów i udarów.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE