ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Trzecia edycja Kongresu Innowacji w Energetyce
02.12.2019r. 12:02

W dniu 27 listopada br. w Warszawie, w Hotelu Marriott, odbyła się trzecia edycja Kongresu Innowacji w Energetyce. Kongres przybrał w tym roku szczególną i szeroką formułę.

Wyjątkowość wydarzenia zapewnił fakt, iż swój potencjał zjednoczyły wszystkie liczące się w sektorze izby i towarzystwa, aby pokazać pełen zakres działalności branży i poruszyć jak najszerzej zagadnienia polskiej energetyki.

Wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie (IGCP), Izbą Gospodarczą Gazownictwa (IGG), Polską Izbą Magazynowania Energii (PIME), Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE) Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie (TGPE), Towarzystwem Obrotu Energią (TOE), Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych (PSPA) przeszliśmy przez spektrum tematów i jak zawsze w niebanalny sposób, z odrobiną humoru, choć na poważne tematy, przedstawiliśmy najciekawsze tematy z zakresu polityki energetycznej, nowych trendów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą relacją w załączniku oraz na www.kongresinnowacji.igeos.pl
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE