ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy dyrektor generalny IAEA
03.12.2019r. 05:36

Konferencja Generalna Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA) zatwierdziła przez aklamację wybór Rafaela Grossiego na stanowisko Dyrektora Generalnego Agencji.

Rafael Grossi został wskazany na to stanowisko przez Radę Gubernatorów 28 października br. i obejmie je 3 grudnia.

Nowy dyrektor będzie szóstym w historii szefem IAEA. Jego poprzednikiem na tym stanowisku był Japończyk Yukiya Amano, który zmarł 18 lipca br.
Rafael Mariano Grossi jest argentyńskim dyplomatą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie nierozprzestrzeniania broni masowego rażenia. Od 2013 r. był Ambasadorem Argentyny w Austrii i Stałym Przedstawicielem Argentyny przy organizacjach międzynarodowych w Wiedniu.

Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej to organizacja pracująca na rzecz bezpiecznego i pokojowego wykorzystania energii jądrowej.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE