ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

GPW wyklucza z obrotu akcje New World Resources
04.12.2019r. 19:13

Zarząd GPW w Warszawie postanowił wykluczyć akcje spółki New World Resources z obrotu giełdowego - wynika z uchwał zarządu giełdy. Decyzja, jak podano, podyktowana jest interesem i bezpieczeństwem uczestników obrotu.

Obrót akcjami spółki pozostaje zawieszony od 5 maja 2017 roku ze względu na brak publikacji raportów rocznych za lata obrotowe 2016-2018.

Zarząd GPW wskazał, że New World Resources całkowicie zaprzestało wykonywania jakichkolwiek obowiązków informacyjnych. Jak podano, spółka ostatni raz przekazała raport za pośrednictwem systemu ESPI 4 listopada 2016 roku.
W ocenie zarządu giełdy, długotrwały brak publikacji podstawowych informacji na temat spółki uniemożliwia uczestnikom rynku prawdziwą, rzetelną i kompletną ocenę jej sytuacji i instrumentów finansowych.

Zarząd GPW wskazał ponadto, że w sierpniu tego roku powziął informację o decyzji Komisji Nadzoru Finansowego w Wielkiej Brytanii o wykluczeniu z dniem 19 lipca 2018 roku akcji New World Resources z obrotu na rynku organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE