ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Spółka Allseas rozpoczęła budowę duńskiego odcinka Nord Stream 2
05.12.2019r. 09:11

Spółka Allseas rozpoczęła budowę duńskiego odcinka gazociągu Nord Stream 2. Tempo budowy będzie miało kluczowe znaczenie dla skali ewentualnego opóźnienia - czytamy w BiznesAlert.pl.

Statek Pioneering Spirit układa rury na wodach duńskich dzięki zgodzie Duńskiej Agencji Energii z 30 października. Gazprom przekonywał w przeszłości, że budowa może skończyć się na czas pomimo opóźnienia możliwego przez długie oczekiwanie na zgodę Duńczyków. Budowa odcinka duńskiego ma zająć sześć do ośmiu tygodni w przypadku każdej z dwóch nitek gazociągu.
Jeżeli budowa będzie polegać na układaniu nitek jedna po drugiej, gazociąg może zostać ukończony za 12-16 tygodni. W razie budowy obu nitek w tym samym czasie, finisz może nastąpić szybciej. Spółka Nord Stream 2 AG odpowiedzialna za projekt odmawia komentarza w tej sprawie, jednak w przeszłości Rosjanie przyznali już, że rozpoczęcie dostaw przez Nord Stream 2 nastąpi w połowie 2020 roku, pół roku później od planów przedstawionych pierwotnie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Platts , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE