ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa prowadzi konsultacje z mieszkańcami
05.12.2019r. 11:41

Energa Invest i Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie przeprowadziły w Koszalinie pierwsze z dwóch spotkań konsultacyjnych ws. przebudowy węzła wodnego na Kanale Jamneńskim. Celem tych spotkań jest przekazanie wszystkim zainteresowanym szczegółowych informacji na temat zaproponowanych wariantów przebudowy węzła wodnego oraz przeprowadzenie dyskusji i zebranie uwag mieszkańców.

Do rozmów doszło w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie. Oprócz przedstawicieli Energi Invest, Wód Polskich i zaproszonych do współpracy ekspertów, wzięli w nich udział przedstawiciele środowisk naukowych, żeglarskich, wędkarskich, ekolodzy oraz lokalna społeczność i administracja.

- Dziękuję Wodom Polskim za zaufanie. Naszym zadaniem było przygotowanie wariantów Koncepcji przebudowy a następnie przeprowadzenie spotkań w ramach konsultacji społecznych. Informacje o wskazanym przez uczestników konsultacji wariancie oraz zgłoszone podczas spotkań uwagi i wnioski przekażemy Wodom Polskim, które z uwzględnieniem wyników konsultacji wybiorą wariant przeznaczony do realizacji - powiedział Jan Haftka, Dyrektor Biura Projektów Hydrotechnicznych i OZE, Energa Invest.

Podczas dyskusji wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań dotyczących zaproponowanych wariantów rozwiązań oraz oddania głosu na wybrany przez siebie projekt. Goście skorzystali także z możności zgłoszenia uwag na rozdawanych podczas spotkania formularzach.

Drugie spotkanie konsultacyjne odbędzie się 7 grudnia br. w Mielnie. Po zakończeniu konsultacji i wyborze przez Zamawiającego wariantu przeznaczonego do realizacji, informacja o jego wyborze zostanie zamieszczona m.in. na stronach internetowych Energi Invest oraz Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE