ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Miliony nagród w Loterii Orlen
06.12.2019r. 15:58

Kolejni zwycięzcy Loterii Orlen odebrali kluczyki do nowych, rodzinnych samochodów. Gratulowała im Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Sprzedaży Detalicznej i Robert Kubica, kierowca Orlen Team. To nie koniec emocji. Loteria potrwa do 31 grudnia, a na jej uczestników czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym kolejne 12 samochodów i produkty marki VERVA.

Popularność naszej loterii potwierdza, że obraliśmy słuszny kierunek promocji naszych produktów i wzmacniania rozpoznawalności marki ORLEN. Duża w tym zasługa Roberta Kubicy, który jest twarzą naszej kampanii promocyjnej i jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Skutecznie wykorzystujemy ten potencjał, co odzwierciedlają bardzo dobre wyniki naszego segmentu sprzedaży detalicznej - mówiła Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Sprzedaży Detalicznej.

Loteria Orlen jest rekordowa. Nie tylko pod względem liczby nagród, których przygotowano aż 11,5 mln, ale także ich wartości, przekraczającej 56 mln zł. Szansę na wygraną daje wylosowanie zdrapki. Do jej otrzymania uprawnia zakup jednego z kilkunastu zestawów promocyjnych stop cafe. Największą popularnością cieszy się zestaw składający się z hot doga i gorącego napoju.

Szczęśliwe zdrapki wylosowano już we wszystkich województwach. Do tej pory do nowych właścicieli trafiło 76 z 88 samochodów Peugeot SUV 3008. Najwięcej do klientów stacji Orlen w woj. wielkopolskim, dolnośląskim i mazowieckim. Rozdane zostały też miliony produktów marki VERVA - batony proteinowe, napoje i energetyki.Loteria łączy się ze specjalną kampanią produktową, której twarzą jest Robert Kubica. Według badania ARC Rynek i Opinia, sportowca zna niemal każdy dorosły Polak, a prawie ¾ deklaruje, że wzbudza on sympatię. Co piąty polski kierowca deklaruje, że ze względu na wsparcie przez koncern Roberta Kubicy częściej korzysta z oferty stacji Orlen.

Współpraca z zawodnikiem Orlen Team wpisuje się nie tylko w strategię sponsoringu sportowego, przynosi także wymierne korzyści wizerunkowe i biznesowe. Zysk operacyjny w segmencie detalicznym w III kwartale 2019 r. wzrósł o prawie 600 mln zł w porównaniu do danych sprzed roku. O 4 proc. wzrosła sprzedaż paliw w całej Grupie, wyraźnie zwiększyła się też sprzedaż oferty pozapaliwowej, czyli np. produktów gastronomicznych.
Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE