ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Komunikat OSP w sprawie konsultacji projektu planu rozwoju w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2021-2030
09.12.2019r. 20:49

PSE S.A., pełniące funkcję Operatora Systemu Przesyłowego Elektroenergetycznego (OSP) na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, poddają pod konsultacje zainteresowanych stron projekt planu rozwoju w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2021-2030 (dalej: PRSP).

Zainteresowane strony, biorące udział w konsultacjach, zostały wymienione w pkt 3.1.5. w rozdziale 3 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej (IRiESP) w części Warunki korzystania, prowadzenia ruchu, eksploatacji i planowania rozwoju sieci.

Projekt dokumentu, o którym mowa powyżej, w dniu 9 grudnia 2019 r. został zamieszczony wraz z niniejszym komunikatem na stronie internetowej OSP (www.pse.pl), w zakładce "Dokumenty". Jednocześnie OSP, wypełniając obowiązek, o którym mowa w art. 16 ust. 15 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne, informuje, iż:
  • nieprzekraczalny termin na składanie uwag został wyznaczony do dnia 30 grudnia 2019 r.
  • uwagi i wnioski należy przekazać:
    • na adres poczty elektronicznej: konsultacje-PRSP@pse.pl lub
    • w formie pisemnej, osobiście, w Departamencie Rozwoju Systemu w siedzibie PSE S.A., przy ul. Warszawskiej 165 w Konstancinie-Jeziornie lub
    • listownie, na adres: PSE S.A., Departament Rozwoju Systemu, ul. Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna.
  • w zależności od wybranej formy komunikacji w tytule wiadomości lub na kopercie należy dopisać: "Konsultacje projektu PRSP".

Prosimy o zgłaszanie uwag do projektu PRSP na formularzu zgłoszeniowym uwag i wniosków dołączonym do niniejszego komunikatu i dostępnym na stronie internetowej OSP w zakładce "Dokumenty".
PSE
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE