ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rzeszów kupuje kilkadziesiąt autobusów zasilanych CNG
12.12.2019r. 16:24

Umowę na zakup 60 autobusów zasilanych sprężonym gazem ziemnym podpisało rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne z Rzeszowa.

Wartość podpisanej z Autosanem umowy wynosi 81 mln zł. Pierwszy autobus ma przyjechać do Rzeszowa w drugiej połowie 2020 r., a zakończenie dostaw planowane jest na I kwartał 2021 r.

Autosan dostarczy autobusy SANCITY 12LF CNG wyposażone m.in. w system informacji pasażerskiej, monitoring, detekcję i gaszenie pożaru w komorze silnika. Pojazdy będą miały też biletomaty obsługujące zarówno płatności gotówkowe, jak i realizowane za pomocą kart płatniczych. W każdym autobusie znajdować się będzie niemal sto miejsc, z tego 27 to miejsca siedzące.

Po otrzymaniu nowych pojazdów rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne będzie mieć 128 niskoemisyjnych autobusów gazowych.
W przetargu na dostawę autobusów dla rzeszowskiego MPK wpłynęły w sumie trzy oferty. Oferta Autosanu była tańsza niż zakładał samorząd. Dzięki temu władze Rzeszowa zwiększyły ilość pojazdów o 20 sztuk.

Zakup autobusów zostanie dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft



cire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE