ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PKN Orlen chce inwestować w kolejnych latach 8-10 mld zł rocznie
14.12.2019r. 13:51

PKN Orlen zamierza w kolejnych latach przeznaczać na inwestycje 8-10 mld zł rocznie - poinformował członek zarządu Orlenu Zbigniew Leszczyński.

"W poprzednich latach inwestowaliśmy rocznie kwoty rzędu 4-5 mld zł. W kolejnych latach na inwestycje będziemy przeznaczać 8-10 mld zł rocznie, głównie na polskim rynku" - powiedział Leszczyński w sobotę podczas konferencji "Przedsiębiorczość w Polsce" w Toruniu.
Wśród planowanych inwestycji członek zarządu Orlenu wymienił projekty petrochemiczne, rozbudowę zakładów azotowych w Anwilu, a także budowę instalacji zielonego glikolu w Trzebini.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE