ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ipopema rekomenduje "trzymaj" PKN Orlen i "sprzedaj" Lotos
16.12.2019r. 09:47

Analitycy Ipopema Securities w raporcie z 9 grudnia wznowili wydawanie rekomendacji dla PKN Orlen od zalecenia "trzymaj", a dla Lotosu od rekomendacji "sprzedaj".

Wartość godziwa akcji PKN Orlen została ustalona na poziomie 74 zł, a Lotosu na 70 zł. Rekomendacja została sporządzona przy cenie 82,12 zł dla PKN Orlen i 84,58 dla Lotosu.
Analitycy szacują, że wynik EBITDA LIFO PKN Orlen w 2019 roku wyniesie 9,72 mld zł, a w 2020 roku spadnie do 8,28 mld zł. W Lotosie EBITDA LIFO wzrosnąć ma w tym okresie z 2,96 mld zł do 3,26 mld zł. Analitycy podali, że ich prognozy nie uwzględniają zapowiedzianego przejęcia Lotosu przez PKN Orlen.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE