ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła dzieli się ciepłem w Rzeszowie
20.12.2019r. 14:48

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie, należąca do Grupy Kapitałowej PGE, wspiera odbiorców wrażliwych społecznie w ramach programu "Dzielimy się ciepłem". Dzięki temu programowi pomoc finansową otrzymały trzy rzeszowskie instytucje.

Beneficjentami programu zostały: Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Stowarzyszenie NIE DAJ SIĘ! oraz Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Kundelek" w Rzeszowie. 20 grudnia przedstawiciele instytucji otrzymali od PGE Energia Ciepła symboliczne czeki na łączną kwotę 25 tysięcy złotych.- Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Rzeszowie jest wytwórcą ciepła i energii elektrycznej dla miasta. Swoją misję postrzegamy jednak szerzej, jako angażowanie się w pomoc najbardziej potrzebującym, w tym poprzez wspieranie lokalnych organizacji pożytku publicznego. Poprzez program "Dzielimy się ciepłem" wspieramy odbiorców wrażliwych społecznie i pomagamy im pokryć rachunki za ciepło i ciepłą wodę użytkową - powiedział Grzegorz Gilewicz, dyrektor Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w Rzeszowie.

- W imieniu Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci pragniemy gorąco podziękować tym, którzy pochylają się nad potrzebami naszych dzieci. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy gest dobroci, życzliwości, za wszystkie dary serca jakie są nam ofiarowane. Mamy nadzieję, że będą owocować w przyszłości wrażliwością i zrozumieniem na potrzeby innych - powiedział Rafał Ciupiński, prezes zarządu, Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

- Pomoc finansowa otrzymana od Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w Rzeszowie jest dla nas prawdziwym prezentem pod choinkę. Podsumowując opłaty za ten rok, zostaliśmy z niezapłaconym rachunkiem za ciepło. Otrzymana darowizna pozwoli nam pokryć zobowiązania - podkreśliła Katarzyna Pokrzywa z Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Kundelek".

Beneficjentem tegorocznego programu "Dzielimy się ciepłem" w Rzeszowie jest również Stowarzyszenie NIE DAJ SIĘ!, które opiekuje się trzema Domami dla Dzieci w Rzeszowie: "DOBRAWA", "MIESZKO" i "BOLESŁAW".

Program "Dzielimy się ciepłem" ma na celu wsparcie osób i instytucji poprzez dopłaty do rachunków za ciepło i ciepłą wodę użytkową. Realizowany jest w Gdańsku, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Siechnicach i Zielonej Górze. PGE Energia Ciepła w ramach programu przekazała w 2019 roku łącznie ponad 300 tysięcy złotych dla najbardziej potrzebujących odbiorców korzystających z ciepła sieciowego.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE