ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Magentowy Mikołaj dzieli się dobrą energią
20.12.2019r. 14:51

Przedświąteczny tydzień był czasem szczególnie wytężonej pracy Magentowego Mikołaja. Prezenty, które z trudem mieściły się w pojeździe, trafiły do dzieci oraz osób starszych i schorowanych. Jednak same prezenty to nie wszystko. Najważniejsze były radość i uśmiechy oraz wspólnota i prawdziwe zaangażowanie w tworzenie świątecznej atmosfery.

Miniony weekend w Jaworznie upłynął pod znakiem wspólnego, radosnego oczekiwania na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Świąteczna kolejka, iluminacje na fasadzie Muzeum Miasta Jaworzna, fotobudka czy trzygodzinny pokaz rzeźbienia w lodzie to atrakcje, które cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak centralnym miejscem przedświątecznego spotkania był specjalnie przygotowany, ogrzewany namiot, gdzie mali artyści z zapałem rysowali kartki świąteczne dla osób samotnych i chorych.

Najbardziej pomysłowe kartki i najpiękniejsze życzenia były wyświetlane na fasadzie muzeum, ku uciesze nie tylko małych twórców, ale wszystkich zebranych. Pierwsze 110 kartek zostało wręczonych podczas spotkania opłatkowego w jaworznickim Domu Pomocy Społecznej. Wszystkie kartki, jeszcze przed świętami, znajdą swoich odbiorców.

- Tauron to energia, dobra energia, którą chcemy się dzielić. Pamiętamy o tych najmłodszych, ale także o osobach starszych, często schorowanych i nierzadko samotnych. Pomysłem na rysowanie kartek i przekazanie ich osobom, którym sprawiają wiele radości, chcieliśmy uwrażliwić wszystkich na potrzeby innych i pokazać, że pomocą może być każdy najdrobniejszy gest zrobiony w kierunku innego człowieka - mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia.

W tym roku Magentowy Mikołaj rozdał setki prezentów. Odwiedził domy dziecka, specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, stowarzyszenia oraz domy pomocy społecznej. Pojawił się także, choć fizycznie zastępował go Tauronek, na oddziałach pediatrii i chirurgii dziecięcej Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Wspólnie z policyjnym Sznupkiem, rozdali prezenty i dołożyli wszelkich starań, by na buźkach chorych dzieciaków zagościł uśmiech.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE