ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Zgierza
20.12.2019r. 17:57

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, aktywnie angażuje się w życie lokalnych społeczności i wspiera działania z zakresu sportu, kultury, edukacji i ochrony środowiska. W grudniu elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Zgierzu wsparła szereg działań na rzecz mieszkańców miasta.


Należąca do PGE Energia Ciepła Elektrociepłownia w Zgierzu współorganizowała z Urzędem Miasta Zgierz spotkanie świąteczno-wigilijne dla mieszkańców, którego gospodarzem był Prezydent Miasta Przemysław Staniszewski.

PGE Energia Ciepła w Zgierzu zawarła również umowę sponsoringową z Miejskim Klubem Piłkarskim Boruta Zgierz w ramach której będzie wspierać działania na rzecz dzieci i młodzieży, m.in. poprzez prowadzenie zajęć sportowych dla 400 zawodników klubu.

Zgierska elektrociepłownia jest też sponsorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzięki wsparciu Spółki dzieci i młodzież mogą aktywnie spędzać wolny czas na przygotowanym przez MOSiR lodowisku.PGE Energia Ciepła w Zgierzu zaangażowała się również we wsparcie Młodzieżowego Domu Kultury przy organizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Plastycznego "Młodych Bajanie", który zakończy się aukcją charytatywną zaplanowaną na przełomie lutego i marca 2020 roku.

- Samorządom obciążonym różnymi zadaniami coraz bardziej przydaje się wsparcie partnerów prywatnych do realizacji aktywności kulturalnych, artystycznych, sportowych
i rekreacyjnych. Cieszę się, że na przestrzeni lat udało nam się wypracować bardzo dobre relacje z kilkoma podmiotami, wśród których znajduje się PGE Energia Ciepła, zwłaszcza że korzyści z tej współpracy czerpią przede wszystkim mieszkańcy Zgierza - powiedział Przemysław Staniszewski, Prezydent Zgierza.

"Poprzez zaangażowanie w realizację lokalnych inicjatyw PGE Energia Ciepła czuje się prawdziwym partnerem miast i regionów, w których prowadzi swoją działalność. Poza naszą działalnością podstawową, jaką jest produkcja i dystrybucja ciepła i energii elektrycznej, włączamy się aktywnie w działania na rzecz mieszkańców Zgierza. Już dziś zapraszamy do aktywnego uprawiania sportu zimowego, jakim jest jazda na łyżwach. Jest to wspaniała rodzinna rozrywka, wyzwalająca dużo pozytywnej energii" - powiedział Grzegorz Dolecki, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Zgierzu.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE