ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowi członkowie zarządu Polenergii
22.01.2020r. 15:34

Rada nadzorcza Polenergii na posiedzeniu w dniu 22 stycznia br., powołała na stanowiska trzech nowych członków zarządu.

Rada nadzorcza Polenergii powołała na stanowiska członków zarządu spółki: Piotra Maciołka, Tomasza Kietlińskiego oraz Jarosława Bogacza.


Jarosław Bogacz jest związany z Grupą Polenergia od 2019 roku, sprawuje funkcję orezesa zarządu Polenergii Obrót. Od 20 lat związany z energetyką zawodową, pełnił w latach 2005-2019 funkcjem.in. dyrektora odpowiedzialnego za handel na rynku hurtowym w Grupie EDF w Polsce oraz dyrektora ds. rozwoju biznesu w Grupie Engie w Polsce. W latach 2015-2016 był Radcą Ministra Gospodarki ds. energetyki odnawialnej i pierwszym prezesem Operatora Rozliczeń Energii Odnawialnej. .Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach, studia doktoranckie ukończone w 2019 r.
Piotr Maciołek od kwietnia 2016 roku w Grupie Polenergia pełnił funkcję chief operating officer i był odpowiedzialny za prowadzenie oraz utrzymanie i eksploatację wszystkich operacyjnych projektów w ramach Grupy. Wcześniej, w latach 2008-2016, w Grupie Polenergia i Grupie Polish Energy Partners odpowiadał za rozwój i eksploatację projektów energetyki przemysłowej i konwencjonalnej. W latach 2004-2008 odpowiadał za finanse największego biomasowego projektu energetyki przemysłowej zrealizowanego przez Grupę PEP w zakładach papierniczych Mondi Świecie. Przed rozpoczęciem pracy w Grupie PEP pracował Departamencie Operacji w Pionie Informatyki w Telekomunikacji Polskiej (2003-2004) oraz był kontrolerem finansowym w Sony Music Entertainment Polska (1998-2002). Wcześniej pracował także w dziale sprzedaży Master Foods Polska (1996-1997). Piotr Maciołek uzyskał w 2000 roku tytuł magistra na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2001 uzyskał tytuł MBA University of Minnesota w ramach programu WEMBA prowadzonego przez Szkołę Główną Handlową oraz University of Minnesota.

Tomasz Kietliński jest związany z Grupą Polenergia od 2011 r., od 2017 r. pełni funkcję dyrektora działu corporate finance i kontrolingu i odpowiada za relacje inwestorskie. W poprzednich latach kierował pracą działu corporate finance. W swej obecnej roli odpowiada za funkcję planowania finansowego i raportowania zarządczego w Grupie. Prowadził także wiele procesów pozyskania finansowania dłużnego oraz uczestniczył w licznych transakcjach M&A. Przed dołączeniem do Polenergii zdobywał doświadczenie zawodowe w PwC gdzie specjalizował się w doradztwie w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym dla największych instytucji finansowych i przedsiębiorstw w Polsce oraz badaniu sprawozdań finansowych czołowych firm z sektora finansowego. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość. Ukończył studia Canadian Executive MBA organizowane przez University of Quebec at Montreal i Szkołę Główną Handlową oraz podyplomowe studia z zarządzania ryzykiem instytucji finansowych.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE