ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Łukaszenko zaproponował przeprowadzenie nowej rundy rozmów z prezydentem Rosji
24.01.2020r. 15:24

Agencja informacyjna Interfax podała, że białoruski prezydent Aleksander Łukaszenko zaproponował przeprowadzenie nowej rundy rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w celu rozwiązania sporu o dostawy ropy - czytamy w BiznesAlert.pl.

Białoruś i Rosja nie zawarły umowy na dostawy ropy na ten rok, co skłoniło Rosję do wstrzymania dostaw do rafinerii na Białorusi, choć częściowo przywróciła je 4 stycznia.
Pierwotny plan zakładał, że wolumen dostaw do białoruskich rafinerii będzie wynosił 750 tysięcy ton z czego 650 tysięcy miałoby zostać dostarczone ropociągiem, a 100 tysięcy koleją. W styczniu, według źródła RIA Novosti, zaznajomionego z rosyjskim harmonogramem dostaw ropy, wolumen ten został zmniejszony do 500 tysięcy ton - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters/Interfax , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE