ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Związkowcy z KWK ROW chcą większej czternastki
26.01.2020r. 07:53

Związkowcy z KWK ROW domagają się od zarządu Polskiej Grupy Górniczej wypłacenia czternastek i podwyższenia tej nagrody "do wysokości 10 proc. osiągniętego przez kopalnię zysku za 2019 rok".

W piśmie, które strona związkowa przekazała zarządowi PGG czytamy: "Uzasadniamy swoje prawo do finansowego docenienia pracowników naszej kopalni tym, iż osiągnięte wyniki w roku ubiegłym, jak również na przestrzeni czasu od momentu powstania PGG SA oraz wcześniej Kompanii Węglowej SA są najlepszym dowodem na dotychczasowe i obecne poświęcenie, zaangażowanie i sumienność pracowniczą".

Przypomnijmy, że związkowcy z PGG chcą, by zarząd przedstawił im konkretne wyliczenia dotyczące wysokości czternastek w rozbiciu na poszczególne kopalnie i zakłady spółki.
Jeżeli uznają, że proponowany przez zarząd podział jest niezgodny z porozumieniem sprzed ponad półtora roku, przedstawiciele central mają spotkać się, by zdecydować o ewentualnym proteście.

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: znaffca 27.01.2020r. 09:20
Rosyjscy oligarchowie węglowi powinni im wypłacić.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: antymonopol 27.01.2020r. 12:08
Związkowcy już kompletnie stracili rozum jak żądają 10% podwyżki płac od pgg który jest na minusie z rekordowymi... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE